Alt

Dermastir masāžas sveces ir papildinošs terapijas līdzeklis, kas, lietots ar mīlestību un rūpēm, spēj veicināt ķermeņa, prāta un gara pozitīvas izmaiņas.

35,00 €
Alt

Dermastir masāžas sveces ir papildinošs terapijas līdzeklis, kas, lietots ar mīlestību un rūpēm, spēj veicināt ķermeņa, prāta un gara pozitīvas izmaiņas.

35,00 €
Alt

Pretnovecošanas efekts, ādas atjaunošanu stimulējošs, dziļi mitrinošs un pamanāmu sejas mirdzumu  radošs efekts.  35ml

210,00 €
IZPĀRDOTS
Alt

 Pretnovecošanas efekts, ādas atjaunošanu stimulējošs, dziļi mitrinošs un pamanāmu sejas mirdzumu  radošs efekts.  50 ml

210,00 €
Alt

Dermastir Pretgrumbu Fillers ir ādas atjaunināšanas līdzeklis ar tūlītēju iedarbību un divkāršu efektu: ar grumbiņu aizpildīšanas  un miorelaksācijas efektu. Tas spēj aizpildīt gan virspusējās, gan dziļās ādas krunciņas.

69,00 €
Alt

Dienas Krēms Dermastir SPF30+ PA+++ ar kaviāru – ādas mitrināšanai un barošanai. Bez toņa.

99,00 €
Alt

Dienas Krēms Dermastir SPF30+ PA+++ ar kaviāru – ādas mitrināšanai un barošanai. Krēms ar toni.

99,00 €
Alt

Pūderis dabīgā tonī ar saules aizsargfaktoru SPF50+, ar kolagēnu un C vitamīnu, pasargā ādu no pigmentācijas. 13 g.

60,00 €
Alt

Dermastir Hydraceutic paredzēts īpaši intensīvai sejas mitrināšanai. 50 ml.

69,00 €
Alt

Dermastir Luxury Saules aizsargfaktors ar SPF 50+ PA+++ saules aizsargfiltru – spēcīgāka aizsardzība pret sauli, aizkavē krunciņu veidošanos, īpaši nepieciešams ādai ar tendenci uz pigmentāciju.

45,00 €
Alt

Dermastir Luxury Saules aizsargfaktors ar SPF 50+ PA+++ saules aizsargfiltru – spēcīgāka aizsardzība pret sauli, aizkavē krunciņu veidošanos, īpaši nepieciešams ādai ar tendenci uz pigmentāciju. Krēms ar toni.

60,00 €
Alt

Dermastir Luxury Nakts Krēms ar miorelaksantiem radīts Alta Care laboratorijā specifiskai  trīskāršai iedarbībai – tas modelē sejas ovālu, izlīdzina izteiktas rievas un sīkās mīmikas krunciņas un nostiprina ādas elastību.

99,00 €
Alt

Dermastir Luxury Acu Krēms ar miorelaksantiem izlīdzina sīkās mīmikas krunciņas, jo atslābina sīko sejas muskulatūru un atjauno acu un lūpu zonas ādas elastību, mazina tumšos lokus ap acīm un pietūkumu.

66,00 €
Alt

Dermastir Luxury acu zonas gēls - tumšo loku, pietūkuma samazināšanai un ādas revitalizācijai.

66,00 €
Alt

Dermastir Acu un Lūpu zonas serums ādas revitalizācijai, mitrināšanai un tumšo loku mazināšanai.

35,00 €
IZPĀRDOTS
Alt

Dermastir acu un lūpu zonas serums ar brūnaļģu ekstraktu efektīvi atjauno elastību, nostiprina, mitrina un revitalizē, aizsargā no brīvajiem radikāļiem un ikdienas kairinājumiem, novērš niezi. 60 gab.

78,00 €
Alt

Dermastir acu un lūpu zonas serums ar brūnaļģu ekstraktu efektīvi atjauno elastību, nostiprina, mitrina un revitalizē, aizsargā no brīvajiem radikāļiem un ikdienas kairinājumiem, novērš niezi. 30 gab.

34,00 €