Dermastir Twisters – Co Q10 / 30 gab.

  • Alt
  • Alt
5

Serums sejas ādas. Mitrināšanai un atjaunošanai.

Dermastir Twister serums ar ko-enzīmu Q10 izstrādāts Alta Care Laboratorijās un pieejams mirdzošu necaurredzamu rozā želeju formā. Ko-enzīma Twister Q10 pārvieto skābekli uz ādu un reizē arī darbojas kā dabisks pretnovecošanas līdzeklis. Ko-enzīms Q10 satur koncentrātus, kuri šūnu līmenī uzlabo skābekļa izdalīšanos šūnās. Skābeklis ādai reizēm nepieciešams pat vairāk nekā ūdens, un daudzreiz, kad rodas nepieciešamība pēc skābekļa, klients nepareizi izvēlas lietot  mitrinošas želejas un krēmus. Ko-enzīms Q10 ir pareizais risinājums gadījumiem, kad šūnām nepieciešams skābeklis, lai ģenerētu enerģiju.

Lietošana

Atvērt tvisteri, noskrūvējot tievo galiņu, un vieglām, masējošām kustībām uzklāt serumu uz attīrītas sejas un kakla ādas, problēmzonām uzklājot lielāku daudzumu. Lietot no rīta un/vai vakarā zem dienas vai nakts krēma.

Pirmreizēji rekomendējam iegādāties 50gab. Tvisterus termoiepakojumā, lai tiem nepiekļūtu gaisma un mitrums, un turpmāk var iegādāties 30 gab. tvisterus (bez uzglabāšanas konteinera) termoiepakojuma papildināšanai.

Formula

CYCLOMETHICONE, ISOHEXADECANE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DECYL OLEATE, PROPYLENE GLYCOL, DICAPRYLATE/DICAPRATE, SQUALANE, PARFUM, CAMELLIA SINENSIS EXTRACT, UBIQUINONE
 

Iepakojumā 30 gab. 

Vecā cena:34,00 €
Cena:27,20 €
Jūs ietaupiet:6,80 €