Dermastir Luxury – Moisturizing Complex Skincare Ampoule 3ml x 10

  • Alt
5

Dermastir Luxury Moisturising Complex kosmētiskās ampulas sausas, jūtīgas ādas kopšanai ar rudzupuķu un liepziedu ekstraktiem.

Rudzupuķu jeb Centuarea Cyanus ekstrakts pazīstams ar savām nomierinošajām īpašībām, tādēļ tas īpaši piemērots sausai un jūtīgai ādai un ādas kopšanai acu zonā. Ekstraktā esošie tanīni stimulē un atsvaidzina, sniedz dziļu mitrinošu efektu.

Liepziedu ekstrakts satur ēterisko eļļu pēc īpašībām līdzīgu Alvejas sulai un kumelītes ekstraktam. Tam piemīt maigs, saldens liepziedu aromāts. Galvenās šī ekstrakta komponentes ir flavonīdi un glikozīdi. Flavonīdi ir spēcīgi antioksidanti, bet glikozīdi ir monosaharīdi, kam piemīt spēja aizturēt ūdeni.

Lietošana

Atvērt ampulu. Uzklāt ampulas saturu uz ādas virsmas vai  sajaukt ar sejas krēmu vai masku.  

Normālā programma

1. Fāze:  Lietot vienu ampulu  ik 7 dienas mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1.Fāzi.

Intensīvā programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu katru trešo dienu mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1.Fāzi.

Jāievēro!

Pēc produkta lietošanas jāizvairās  no saules iedarbības, labāk ampulas lietot uz nakti.  Izvairaties no iekļūšanas acīs. Ja produkts iekļuvis acīs, izskalot acis ar tekošu ūdeni. Ampulu atvērt, lietojot salveti, vai vates tamponu. 

Formula

AQUA, GLYCERIN, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER, PROPYLENE GLYCOL, PARFUM, CENTAUREA CYANUS FLOWER EXTRACT, TILIA CORDATA EXTRACT, LACTIC ACID, ALPHAISOMETHYL IONONE, LINALOOL, GERANIOL

Iepakojumā 3ml x 10 gab.

Vecā cena:100,00 €
Cena:75,00 €
Jūs ietaupiet:25,00 €