Dermastir Luxury Hyaluronic Skincare Ampoule 2ml x 10

  • Alt
  • Alt
5

Hialuronskābes kosmētiskās ampulas ātri atjauno hialuronskābes sastāvu ādā, izlīdzinot krunciņas un atjaunojot ādu pēc uzturēšanās saulē. Hialuronskābe ir ādas pamatkomponents, kas piedalās ādas atjaunošanas procesā. Vidēja cilvēka ar ķermeņa masu 70kg organismā ir aptuveni 15g hialuronskābes, trešā daļa tās ik dienu sadalās.  Saules kaitīgā starojuma ietekmē veidojās ādas apdegums un āda beidz izstrādāt hialuronskābi nepieciešamajā daudzumā, turklāt šādos apstākļos hialuronskābes līmenis vēl vairāk samazinās. Hialuronskābes sadalīšanās produkti uzkrājās ādas slāņos.

Hialuronskābei ir liela loma Jūsu ādas ārējā izskatā un veselībā. Ādas matrica sastāv no hialuronskābes, kolagēna un elastīna. Hialuronskābei piemīt spēja piesaistīt ūdeni, tā spēj piesaistīt ūdeni 1000 reizes lielākā apjomā kā pašas svars. Šī īpašība palīdz noturēt ūdeni starpšūnu telpā, mitrināt ādu un piedot tai apjomu. Vēl hialuronskābe ir iesastīta šūnām nepieciešamo barības vielu transportēšanā. Gadiem ejot, ādas šūnas zaudē mitrumu un samazinās kolagēna daudzums. Āda pastāvīgi  tiek pakļauta ārējās vides kaitīgajai ietekmei, un samazinās šūnu spēja radīt hialuronskābi.  Zaudējot arī elastīnu, āda zaudē tvirtumu, atslābst, parādās krunciņas un citas novecošanas pazīmes. Alta Care izstrādātā hialuronskābe ampulās palīdz aizkavēt novecošanas procesu, papildinot ādas hialuronskābes līmeni.

Lietošana

 Atvērt ampulu. Ampulas saturu uzklāt ādas virsmai vai iepriekš sajaukt to ar krēmu vai masku. Viegli iemasēt ādā.

 

Normālā programma


1. Fāze:  Lietot vienu ampulu  ik 7 dienas mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1. Fāzi.

 

Intensīvā programma


1. Fāze: Lietot vienu ampulu katru trešo dienu mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1. Fāzi.
 

Jāievēro!


Pēc produkta lietošanas jāizvairās no saules iedarbības. Izvairieties no iekļūšanas acīs. Ja produkts iekļuvis acīs, izskalot acis ar tekošu ūdeni. Ampulu atvērt, lietojot salveti, vai vates tamponu.
 

Formula:

AQUA, GLYCERIN, GOSSYPIUM HERBACEUM SEED EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE  

Iepakojumā 2 ml x 10 gab.

Vecā cena:115,00 €
Cena:86,25 €
Jūs ietaupiet:28,75 €