Dermastir Luxury Hyaluronic Serum - Ameda.lv interneta veikals

Dermastir Luxury Hyaluronic Serum

  • Alt
5

Serums intensīvai ādas mitrināšanai, efektīvai ādas sausuma, iekaisuma un niezes mazināšanai. Īpaši ietecams saules sakairinātai ādai.

Dermastir Hyaluronic serums satur hialuronskābi, kas labāk kā jebkura cita dabīgā substance  uzlabo ādas mitruma līmeni, tādējādi samazinot un izlīdzinot sīkās krunciņas. Hialuronskābe ir šūnu matricas pamatsastāvdaļa, tā veido labvēlīgu vidi jaunu šūnu augšanai. Pateicoties augstajai koncentrācijai Dermastir serumā, hialuronskābe saglabājas ādā pat 3 dienas.

Hialuronskābes serums ātri atjauno hialuronskābes sastāvu ādā, izlīdzinot krunciņas un atjaunojot ādu pēc uzturēšanās saulē. Hialuronskābe ir ādas pamatkomponents, kas piedalās ādas atjaunošanas procesā. Vidēja cilvēka ar ķermeņa masu 70kg organismā ir aptuveni 15g hialuronskābes, trešā daļa tās ik dienu sadalās.  Saules kaitīgā starojuma ietekmē veidojās ādas apdegums un āda beidz izstrādāt hialuronskābi nepieciešamajā daudzumā, turklāt šādos apstākļos hialuronskābes līmenis vēl vairāk samazinās. Hialuronskābes sadalīšanās produkti uzkrājās ādas slāņos.

Hialuronskābei ir liela loma Jūsu ādas ārējā izskatā un veselībā. Ādas matrica sastāv no hialuronskābes, kolagēna un elastīna. Hialuronskābei piemīt spēja piesaistīt ūdeni, tā spēj piesaistīt ūdeni 1000 reizes lielākā apjomā kā pašas svars. Šī īpašība palīdz noturēt ūdeni starpšūnu telpā, mitrināt ādu un piedot tai apjomu. Vēl hialuronskābe ir iesastīta šūnām nepieciešamo barības vielu transportēšanā. Gadiem ejot, ādas šūnas zaudē mitrumu un samazinās kolagēna daudzums. Āda pastāvīgi  tiek pakļauta ārējās vides kaitīgajai ietekmei, un samazinās šūnu spēja radīt hialuronskābi.  Zaudējot arī elastīnu, āda zaudē tvirtumu, atslābst, parādās krunciņas un citas novecošanas pazīmes.Alta Care izstrādātais hialuronskābes serums  palīdz aizkavēt novecošanās procesu, papildinot ādas hialuronskābes līmeni.

Ieslēgts vakuumiepakojumā, produkts pasargāts no gaisa un baktēriju  iedarbības. Serums ievietots flakonos ar caurspīdīgiem lodziņiem, un ir viegli saskatīt, ka gaiss tam nepiekļūst vispār. Ik reizi, nospiežot dozatoru, ārpusē nonāk tikai vajadzīgais seruma daudzums.  Uz lodziņa ir arī atzīme, kura palīdz noteikt, cik daudz seruma  nepieciešams vienai lietošanas reizei. Dermastir iepakojumā ir divi 10ml seruma flakoni. Šis daudzums ir pietiekams aptuveni divu nedēļu lietošanai vai ilgāk. Uz flakona iepakojumu neattiecas lidmašīnu šķidruma pārvadājumu ierobežojumi. Dermastir garantē, ka visas seruma sastāvdaļas saglabās savas īpašības līdz pēdējai lietošanas reizei, pateicoties tehnoloģijām, kas izmantotas iepakojuma radīšanā.

Lietošana

Uzklāt serumu sejai, kaklam un dekoltē zonai un vieglām kustībām masēt, līdz tas pilnībā uzsūcies. Izvairīties no acu zonas. Uzklāt no rīta un intensīvākam rezultātam vēl dažas reizes dienas laikā.

Uzglabāt istabas temperatūrā.

Formula

AQUA, GLYCERIN, GOSSYPIUM HERBACEUM SEED EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, PEG/PPG - 18/18 DIMETHICONE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE

Tilpums 10ml * 2

Vecā cena:35,00 €
Cena:28,00 €
Jūs ietaupiet:7,00 €