Dermastir Luxury – Elastin Skincare Ampoule 3ml x 10

  • Alt
  • Alt
5

Dermastir Elastīna ampulas ādas elastības un tonusa atjaunošanai.

Vai smaidot Jūs raizējaties par „smieklu” krunciņu parādīšanos? Varbūt par krunkām pieres rajonā vai starp uzacīm? Jūs noteikti neesat viena savās raizēs. Jau uzreiz pēc pubertātes perioda mūsu organisms sāk zaudēt elastīnu.

Elastīns ir elastīga proteīnu matērija, pateicoties kurai daudzi organisma audi saglabā savu formu pēc izstiepšanas. Elastīns ļauj ādai ieņemt iepriekšējo stāvokli pēc saspiešanas. Pamatā elastīnu sastāda aminoskābes- glicīns, valīns, alanīns un prolīns. Elastīns veidojas savienojoties vairākām šķīstošām tropoelastīna proteīnu molekulām, organisma ķīmisko reakciju rezultātā izveidojot šķīstošu masīvu krustenisku šķiedru matricu.  Mūsu organismā esošais elastīns neatjaunojas. Ar gadiem elastīgās šķiedras deģenerējās un sairst atsevišķos fragmentos. Šī iemesla dēļ parādās krunkas.  Šo procesu nevar apturēt, jo tā ir organisma dabiskā  novecošanās. Tā sākas diezgan agri, bet īpaši paātrinās ap 40 gadu vecumu.

Pēc savām īpašībām elastīns atgādina gumiju. Elastīns ir atbildīgs par ādas tonusu un elastību.Var pat teikt, ka mūsu vecums atbilst tam, cik elastīna šķiedru palicis mūsu organismā.  Lūk tādēļ elastīns ir viens no svarīgākajiem elementiem dermokosmetoloģijā, jo tas spēj papildināt elastīna rezerves organismā. Alta Care piedāvātais elastīns stikla ampulās ir šķīstošs un pietiekami mazās molekulās, lai spētu iekļūt ādas dziļākajos slāņos.

Pastāv 3 veidu elastīns:

  1. Hidrolizētais elastīns – tas iekļūst ādā, bet ir zaudējis savu elastīgo īpašību, jo hidrolīzes procesā gumijoto struktūru veidojošie molekulārie savienojumi tika izjaukti.
  2. Dabīgais elastīns – tā molekulas ir pārāl lielas, lai iekļūtu ādas iekšejos slāņos, tādēļ tas paliek ādas virspusē un ir absolūti nederīgs.
  3. Dermastir elastīns – piemīt dabīgā elastīna īpašības, tas spēj iekļūt dziļi ādā un atjaunot tās elastību un tonusu.

Lietošana

Atvērt ampulu. Uzklāt ampulas saturu uz ādas virsmas vai  sajaukt ar sejas krēmu vai masku. 

Normālā programma

1. Fāze:  Lietot vienu ampulu  ik 7 dienas mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1.Fāzi.

Intensīvā programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu katru trešo dienu mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1.Fāzi.

Jāievēro!

Pēc produkta lietošanas jāizvairās  no saules iedarbības.  Izvairieties no iekļūšanas acīs. Ja produkts iekļuvis acīs, izskalot acis ar tekošu ūdeni. Ampulu atvērt, lietojot salveti, vai vates tamponu.

Formula

AQUA, HAMAMELIS VIRGINIANA WATER, HYDROLYZED ELASTIN, GLYCERIN, SORBITOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, LACTIC ACID

Iepakojumā 3 ml x 10 gab.

Vecā cena:115,00 €
Cena:86,25 €
Jūs ietaupiet:28,75 €