Dermastir Luxury Co Enzyme Q10 Skincare Ampoule 2ml x 10

  • Alt
  • Alt
IZPĀRDOTS
0

Koenzīma Q10 kosmētiskās ampulas novecošanās pazīmju aizkavēšanai. Koenzīms Q10 uzlabo šūnu apgādi ar skābekli. Šī vitamīnveida substance ir visu organisma šūnu sastāvā un ir atbildīga par organisma iekšējās enerģijas izstrādi.  Katra cilvēka ķermenī esošā šūna uzņemto pārtiku konvertē enerģijā mitohondrijos pateicoties koenzīmam Q10. 95% no visas cilvēka ķermeņa enerģijas iegūti, pateicoties koenzīmam Q10.

Q10 ir svarīga loma elektronu transportēšanā mitohondrijos, Q10 ir spēcīgs antioksidants mitohondrijos un lipīdu membrānās, tas aizsargā organismu no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes. Q10 palēnina tauku un proteīnu skābināšanos, palīdz novērst DNK modificēšanos.  Par cik Q10 ir organisma elpošanas ķēdes sastāvā, tas atrodas tieši tur, kur veidojas brīvie radikāļi – mitohondrijos. Šie brīvie radikāļi ir tie, kas veicina organisma novecošanos.

Alta Care  stikla ampulās koenzīma Q10 sastāvs ir augstā koncentrācijā un tādēļ ļoti efektīvs sausai ādai novecošanas pazīmju aizkavēšanai. Ļoti svarīgi, ka koenzīms Q10 ir pildīts ampulās, tādējādi tas pasargāts no gaisa piekļuves un nezaudē savu efektivitāti.

Lietošana

Atvērt ampulu. Uzklāt ampulas saturu uz ādas virsmas vai  sajaukt ar sejas krēmu vai masku. 

Normālā programma

1. Fāze:  Lietot vienu ampulu  ik 7 dienas mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1.Fāzi.

Intensīvā programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu katru trešo dienu mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1.Fāzi.

Jāievēro!

Pēc produkta lietošanas jāizvairās  no saules iedarbības, labāk Koenzīma Q10 ampulas lietot uz nakti.  Izvairaties no iekļūšanas acīs. Ja produkts iekļuvis acīs, izskalot acis ar tekošu ūdeni. Ampulu atvērt, lietojot salveti, vai vates tamponu.

Formula

DIDECENE, OCTYLDODECANOL, CETYL ISONONANOATE, SQUALANE, HYDROGENATED JOJOBA OIL, TRITICUM VULGARE GERM OIL, PERSEA GRATISSIMA OIL, UBIQUINONE

Iepakojumā  2 ml x 10 gab.

Vecā cena:115,00 €
Cena:86,25 €
Jūs ietaupiet:28,75 €