Dermastir Luxury – Blue Lotus Stem Cells Ampoule 2ml x 10

  • Alt
  • Alt
5

Zilā Lotosa cilmes šūnu serums  palīdz atjaunot un izlīdzināt ādu, stimulē kolagēna un elastīgo šķiedru veidošanos. Gaiši zilas krāsas serums stikla ampulā, radīts Alta Care laboratorijā Francijā no Zilā Lotosa Cilmes šūnām. Zilā Lotosa ziedu senajā Ēģiptē dēvēja par „nemirstības ziedu”, jo tas satur „dzīvības eliksīru”. Zilā Lotosa zieds bagāts ar fitosteroliem, bioflavonīdiem, antioksidantiem un phosphodiesterase inhibitors.

Zilā lotosa ziedi tika atrasti izvietoti ap Tutanhamona ķermeni, kad 1922. gadā tika atvērtas Tutanhamona kapenes. Zilā lotosa zieds ir bieži attēlots senās Ēģiptes  tempļu sienu zīmējumos, tas simbolizēja dzīvību un atdzimšanu. Zilajam Lotosam piemīt pretiekaisuma un atjaunojošas īpašības. 

Lietošana

Atvērt ampulu. Uzklāt ampulas saturu uz ādas virsmas vai  sajaukt ar sejas krēmu vai masku.

Normālā programma

1. Fāze:  Lietot vienu ampulu  ik 7 dienas mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1. Fāzi.

Intensīvā programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu katru trešo dienu mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1. Fāzi.

Jāievēro!

Izvairieties no iekļūšanas acīs. Ja produkts iekļuvis acīs, izskalot acis ar tekošu ūdeni. Ampulu atvērt, lietojot salveti vai vates tamponu. Pēc produkta lietošanas jāizvairās no saules iedarbības.

Formula

AQUA, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, SODIUM HYALURONATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, NYMPHAEA COERULEA LEAF CELL EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DISODIUM EDTA, TRIETHYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL ALCOHOL, PROPYLENE GLYCOL, MAGNESIUM NITRATE, MAGNESIUM CHLORIDE, CI 42090, BHT, TOCOPHEROL

 

Iepakojumā 2 ml x 10 gab.

Vecā cena:115,00 €
Cena:86,25 €
Jūs ietaupiet:28,75 €