Dermastir Luxury – Allantoin and Cucumber Skincare 3 ml x 10

  • Alt
  • Alt
5

Dermastir Alantoīna un gurķa kosmētiskās ampulas  ādas kopšanai ap acīm, likvidē tumšos lokus, pietūkuma maisiņus zem acīm un sīkās krunciņas ap acīm un lūpām.

Alantoīns tiek plaši pielietots dermatoloģijā jau gadiem tā efektīvo mitrinošo īpašību dēļ. Lietojot  alantoīnu no Dermastir stikla ampulām, tas spēs uz epidermālajām šūnām iedarboties vēl efektīvāk. Visplašāk alantoīns tiek lietots krunciņu izlīdzināšanai ap acīm un sausas, saplaisājušas lūpu ādas kopšanai. Alantoīns teicami likvidē tumšos lokus un pietūkuma maisiņus zem acīm, sīkās krunciņas ap acīm.

Gurķis ir pazīstams kā tautas līdzeklis nogurušu acu ātrai atsvaidzināšanai, iekaisušas un sakarsušas ādas nomierināšanai.  Gurķis atsvaidzina, attīra un izvada no organisma lieko ūdeni.  Šādas īpašības piemīt tikai svaigam gurķim, lūk, tādēļ Alta Care laboratorija apvienojusi alantoīnu un gurķi stikla ampulās vienā formulā, kas spēj nomierināt ādu ap acīm, samazināt pietūkumu un tumšos lokus zem acīm, lieliski mitrināt ādu.

Lietošana

Alantoīna un gurķa kosmētiskās ampulas var tikt lietotas tieši uz ādas virsmas acu zonā. Tās var arī pievienot acu krēmam, lai pastiprinātu tā efektu.  Ampulas aktīvās sastāvdaļas iedarbojās uz ādu  laikā līdz 3 dienām, tādēļ pietiekami ir tās lietot katras 3 dienas vienu ampulu. 

Normālā programma

1. Fāze:  Lietot vienu ampulu  ik 7 dienas mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1. Fāzi.


Intensīvā programma

1. Fāze: Lietot vienu ampulu katru trešo dienu mēneša garumā.
2. Fāze: Lai nostiprinātu rezultātu, atkārtot 1. Fāzi.
 

Jāievēro!

Pēc produkta lietošanas jāizvairās no saules iedarbības. Izvairieties no iekļūšanas acīs. Ja produkts iekļuvis acīs, izskalot acis ar tekošu ūdeni. Ampulu atvērt, lietojot salveti, vai vates tamponu.
 

Formula

AQUA, CUCUMIS SATIVUS SEED EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER, ALLANTOINE, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, CI 14700

Iepakojumā 3 ml x 10 gab.

Vecā cena:100,00 €
Cena:75,00 €
Jūs ietaupiet:25,00 €